Aktualności

Szkolimy-leczenie cukrzycy i monitorowanie glikemii

22 czerwca 2023 r. specjalistki z naszego Ośrodka lek. med. Marta Dziermańska-Krysztopowicz oraz mgr Aneta Waszkiewicz- edukator w cukrzycy, miały przyjemność prowadzić wykłady na temat nowoczesnych metod leczenia cukrzycy i monitorowania glikemii.
więcej

„Po pierwsze PACJENT” szkolenie z zasad dobrej komunikacji

Zespół Ośrodka miał przyjemność uczestniczyć w organizowanym przez Rzecznika Praw Pacjenta szkoleniu pn. „Kontakt z Pacjentem – szkolenie z zasad dobrej komunikacji” realizowanym w ramach projektu "Po pierwsze pacjent (...).
więcej

Dziękujemy pani dietetyk Grażynie Metelskiej

Pani Dietetyk Grażyna Metelska zakończyła pracę w Ośrodku. Swoją misję edukacyjną będzie kontynuowała w innej części Polski.
więcej

XXIII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

W dniach 5-7 maja 2022 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XXIII Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Zjazd odbywał się w Gdańsku.
więcej

Podziękowania dla dr Teresy Świerszcz

Dr Teresa Świerszcz zakończyła pracę w Ośrodku i przeszła na zasłużoną emeryturę. Pani Doktor współpracowała z nami od 2003 r.
więcej

Specjalista przyjazny insulinoopornym

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów i sukcesywnie poszerzamy wiedzę. Zależy nam na tym by jakość opieki była na najwyższym poziomie, a nasza oferta kompleksowa.
więcej

Pacjent z cukrzycą – ocena akceptacji i sposobu radzenia sobie z chorobą

Osoby z cukrzycą doświadczają w życiu codziennym wielu ograniczeń powodowanych chorobą, która jest pod wieloma względami trudna do zaakceptowania.
więcej

Partner akcji „Powiedz NIE cukrzycy” oraz „Pokonaj cukrzycę”

W 2019 r. dwukrotnie mieliśmy przyjemność być partnerem akcji organizowanych przez Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ph. „Powiedz NIE cukrzycy” oraz „Pokonaj cukrzycę.”
więcej

Plebiscyt DIETETYK MEDYCZNY ROKU

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Anna Żędzian zajęła III miejsce w plebiscycie: Hipokrates Województwa Podlaskiego, w kategorii "DIETETYK MEDYCZNY ROKU"
więcej