Aktualności

Pacjent z cukrzycą – ocena akceptacji i sposobu radzenia sobie z chorobą

Osoby z cukrzycą doświadczają w życiu codziennym wielu ograniczeń powodowanych chorobą, która jest pod wieloma względami trudna do zaakceptowania.
więcej

Partner akcji „Powiedz NIE cukrzycy” oraz „Pokonaj cukrzycę”

W 2019 r. dwukrotnie mieliśmy przyjemność być partnerem akcji organizowanych przez Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ph. „Powiedz NIE cukrzycy” oraz „Pokonaj cukrzycę.”
więcej

Kolejna nominacja do nagrody im. Krzysztofa Kanigowskiego

Dr Jadwiga Peczyńska już po raz drugi otrzymała nominację do prestiżowej nagrody im. Krzysztofa Kanigowskiego, przyznawanej lekarzom od 2010 roku za wzorową opiekę nad pacjentami.
więcej

Nagroda „Anioły dla Aniołów” dla dr Jadwigi Peczyńskiej

Z przyjemnością informujemy, że dr n. med. Jadwiga Peczyńska otrzymała wyróżnienie „Anioły dla Aniołów” za wyjątkowe zaangażowanie, zrozumienie i ponadstandardową opiekę nad osobami chorymi na cukrzycę.
więcej

Plebiscyt LEKARZ, PIELĘGNIARKA/POŁOŻNA ROKU

Z przyjemnością informujemy, że specjaliści naszego Ośrodka zostali nominowani przez pacjentów do plebiscytu LEKARZ, PIELĘGNIARKA/POŁOŻNA ROKU organizowanego przez dziennik „Kurier Poranny”.
więcej

dr Jadwiga Peczyńska nominowana do nagrody dr. Kanigowskiego

Gratulujemy dr Jadwidze Pieczyńskiej nominacji do nagrody im. dr. Krzysztofa Kanigowskiego oraz wyróżnienia przyznanego przez jej kapitułę.
więcej