Leczymy POMAGAMY, UCZYMY Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny
masz pytanie? zadzwoń do nas
Rejestracja i przyjmowanie pacjentów
poniedziałek - piątek08:00 - 18:00

witamy w Specjalistycznym Ośrodku Internistyczno-Diabetologicznym

Specjalizujemy się w diagnostyce, leczeniu oraz profilaktyce cukrzycy i jej powikłań. Nieodłącznym elementem naszej działalności są szkolenia w zakresie diety w cukrzycy. Realizujemy również komercyjne badania kliniczne. Zakres naszych usług to:

WSPIERAMY W WALCE Z CUKRZYCĄ

Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny

Zakres naszych usług

DIABETOLOGIA

Diagnozujemy, leczymy, kontrolujemy cukrzycę oraz jej powikłania u dorosłych, kobiet w ciąży oraz dzieci. Edukujemy w zakresie profilaktyki cukrzycy.

więcej

ambulatoryjna opieka pielęgniarska

Wspieramy pacjentów w walce z chorobą, przekazujemy kompleksową wiedzę na temat samokontroli, obsługi urządzeń oraz systemów wykorzystywanych w leczeniu i monitorowaniu cukrzycy.

więcej

dietetyka

Szkolimy w zakresie zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. Prowadzimy edukację diabetologiczną dla kobiet z cukrzycą ciążową.

więcej

aktualności

Pacjent z cukrzycą – ocena akceptacji i sposobu radzenia sobie z chorobą

Osoby z cukrzycą doświadczają w życiu codziennym wielu ograniczeń powodowanych chorobą, która jest pod wieloma względami trudna do zaakceptowania.
więcej

Partner akcji „Powiedz NIE cukrzycy” oraz „Pokonaj cukrzycę”

W 2019 r. dwukrotnie mieliśmy przyjemność być partnerem akcji organizowanych przez Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ph. „Powiedz NIE cukrzycy” oraz „Pokonaj cukrzycę.”
więcej

Kolejna nominacja do nagrody im. Krzysztofa Kanigowskiego

Dr Jadwiga Peczyńska już po raz drugi otrzymała nominację do prestiżowej nagrody im. Krzysztofa Kanigowskiego, przyznawanej lekarzom od 2010 roku za wzorową opiekę nad pacjentami.
więcej

OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

 • Pani dr M. Arciszewskiej wyrazy najwyższego uznania za wzorowo prowadzone leczenie mojego Ojca oraz wyrazy wdzięczności od 90 letniego pacjenta zmagającego się z cukrzycą.

  Krystyna Mystkowska
 • Bardzo dziękuję Paniom dietetyczkom pracującym w Poradni za pomoc w powrocie do właściwej wagi. Po ciąży przez długi czas nie mogłam zrzucić zbędnych kilogramów i zacząć normalnie się odżywiać. Panie dietetyczki sprawiły, że znowu jestem szczupła i wiem, że moja dieta służy nie tylko mi ale i mojemu dziecku.

  Karolina Brudzik
 • Bardzo nowoczesna klinika i wyjątkowo miły personel. Polecam wszystkim!!!

   

  Jarek Barewski
 • Serdeczne podziękowania dla Pani doktor Jadwigi Peczyńskiej za kompetencje, opiekę, poświęcony czas (bywa 24 godziny na dobę), a przede wszystkim okazane SERCE, zrozumienie i cierpliwość. Jaś Sadowski z rodzicami

  Agnieszka Sadowska
 • Chciałabym podziękować za profesjonalną opiekę dr Arciszewskiej i dr Peczyńskiej podczas cukrzycy ciążowej, którą leczyłam w tym ośrodku. Jednocześnie chcę podziękować całemu personelowi, paniom z sekretariatu, paniom edukatorkom oraz paniom z laboratorium. Uważam, że na każdym poziomie obsługi spotkałam się z profesjonalizmem i przyjaznym nastawieniem. Dzięki temu nie tylko wiedziałam jak skutecznie leczyć moje schorzenie, ale też czułam spokój w tej stresującej sytuacji. Urodziłam zdrową córeczkę. Bardzo ważna była dla mnie obecność dr Peczyńskiej przed i po porodzie w Klinice i jej kojący wpływ na mnie. Bardzo dziękuję i gratuluję fachowej pracy i pełnego szacunku podejścia do pacjenta całemu personelowi.

  Anna Ciężkowska
 • Wyrazy uznania dla Pani doktor Arciszewskiej i całego personelu medycznego za pozytywne rozpatrzenie refundacji pompy insulinowej. Andrzej Bartczak

  Andrzej Bartcza
 • Chciałabym serdecznie podziękować pani dr Arciszewskiej za pomoc w szybkim powrocie do zdrowia. Szczególnie za bardzo indywidualne podejście do mojego leczenia oraz dużą wyrozumiałość i cierpliwość.

  Anna Krucz